MIKROTIK ROUTERBOARD LHGG 60 GHz (LHGG-60ad)
Kód: 27010Detailní popis produktu
MIKROTIK ROUTERBOARD LHGG 60 GHz (LHGG-60ad)
Klíčové vlastnosti:
- provoz v pásmu 60 GHz
- kompatibilita s 802.11ad
- dosah přenosu až 800 metrů
- čtyřjádrový procesor ARM Cortex A7, 716 MHz
- čip QCA6335
- 1x gigabitový port Ethernet
- RouterOS úrovně 3
- pasivní napájení PoE 12 - 57 V DC
MikroTik RouterBoard LHG 60G (RBLHGG-60ad) je nový bezdrátový model řady LHG, pracující v pásmu 60 GHz, kompatibilní se standardem IEEE 802.11ad, který se používá jako klientské zařízení nebo v připojeních typu bod-bod. Slouží k připojení k přístupovému bodu 60 GHz na velké vzdálenosti a vytváří efektivní připojení velkého počtu bodů. Příkladem přístupového bodu, ke kterému lze připojit až 8 zařízení LHG 60G, je MikroTik wAP 60G AP nebo MikroTik wAP 60Gx3 AP - dohromady vytvářejí point-to-multipoint síť v pásmu 60GHz s propustností až 1Gbps.
Efektivní vzdálenost pro spoje bod-bod mezi dvěma jednotkami LHG 60G je až 1 500 metrů, zatímco pro spoje bod-více bodů je to až 800 metrů. Jedná se o nejlepší alternativu k bezdrátovým spojením, kde jsou pásma 2,4 GHz a 5 GHz přeplněná a silně zarušená. Volné pásmo 60 GHz je prozatím bez rušení a umožňuje vytvářet spojení s vysokou šířkou pásma.
LHG 60G je vybaven gigabitovým ethernetovým portem pro vysokorychlostní připojení, čtyřjádrovým procesorem ARM Cortex A7 taktovaným na 716 MHz a 256 Mb paměti RAM. Součástí balení je síťová anténa o průměru 391 mm, stejná jako u běžné verze LHG. Součástí sady je napájecí zdroj 24 V DC, 0,38 A, gigabitový injektor PoE a montážní držák LHG mount a zaměřovací nástroj. Jednotka může být napájena pasivním PoE.
Onvif 2.4
Onvif (Open Network Video Interface Forum) je organizace sdružující výrobce CCTV, která se zaměřuje na standardizaci společného protokolu pro tato zařízení. Tato skupina byla založena s cílem sjednotit protokol, tj. způsob, jakým spolu komunikují zařízení různých dodavatelů. V současné době celá organizace zahrnuje přibližně 450 společností a institucí z celého světa. Samotný standard Onvif od svého zavedení procházel postupnými fázemi vývoje a potýkal se s různými nečekanými problémy. Stávalo se, že dvě různá zařízení s implementovaným protokolem nefungovala nebo byla jejich funkčnost omezená. Dnes je standard nabízen ve verzi 2.0 a vyšší a v naprosté většině případů umožňuje bezproblémovou integraci jakéhokoli zařízení.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.